Kategorie

Bestsellery

Lista produktów producenta: Versatil-E

Hiszpańska marka obrała sobie za cel stworzenie świata, w którym tworzy się cenne rzeczy, jednocześnie odzyskując te, które straciliśmy. Swoje ubrania projektują i szyją szanując przyrodę i otoczenie. Właśnie dlatego materiały oraz farby, których używają się w 100% ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Ich motto to: To sleep and to play, in warmth and in the cold, inside and outside. 

Kto nie lubi marzyć? Każdy lubi! Marzenia uspokajają, wprowadzają równowagę, pozwalają na spokojny sen. Co by było gdyby marzenia oraz życie stały się jednym i tym samym? Niezapomniany komfort, spokój, zadowolenie. Do tego dąży marka Versatile-e tworząc swoje niepowtarzalne ciuszki dla dzieci.


 


Ich ciuszki to marzenia, które wydawałoby się pochodzą z zupełnie innego świata,


Marka obrała sobie za cel stworzenie świata, w którym tworzy się cenne rzeczy, jednocześnie odzyskując te, które straciliśmy. Swoje ubrania projektują i szyją szanując przyrodę i otoczenie. Właśnie dlatego materiały oraz farby, których używają się w 100% ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Versatil-e zachęca dzieci do tego by były odważne i nie bały się być sobą. Tworzą ciuszki, które są proste, ale inne niż wszystkie. Kojarzą się z wolnością i nieokiełznaną, dziecięcą wyobraźnią. Ich kolekcje nastrajają dzieci do przeżywania kolejnych przygód i odkrywania świata. Przy czym kroje, które są przez nich tworzone sprzyjają aktywnością, charakteryzując się wysokim komfortem.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Follow us on Instagram

Produkt został dodany do porównania produktów!