Kategorie

Bestsellery

Lista produktów producenta: Zakątek Majoli

To Polska marka, którą stworzyła pełna pasji i pomysłów mama. Zaczęło się od szycia zabawek dla swoich dwóch córeczek, a przerodziło w domową firmę  w której powstają jedyne i niepowtarzalne zabawki oraz akcesoria do pokoików.

To marka, która zrodziła się z potrzeby bycia z dzieckiem i dla dziecka. Chęć wypełnienia domowej przestrzeni miłością oraz ciepłem stała się motywacją do stworzenia całkiem nowej linii dodatków, które są marzeniem każdej rodziny.


 


Zaczęło się od porzucenia 8 godzinnej pracy za biurkiem, na rzecz spędzania czasu z dzieckiem i realizacji własnej pasji. Z dniem, w którym pojawiła się pierwsza maszyna do szycia, pojawiły się pluszaki, a potem kolejne projekty. Dzieci: Maja i Ola - stały się inspiracją w tworzeniu.


 


Dziś Zakątek Majoli to kolekcja przywieszek, cottonków, namiotów tipi i innych ozdób, które każda młoda mama chciałaby mieć w pokoju swojej pociechy. To urocze dodatki, wykonywane z pasją. Każdy nowy klient jest wyzwaniem i inspiracją. Produkty nie są tworzone masowo. Są szyte z pasją i z myślą, że ożywią kolejne pomieszczenie, jakiegoś magicznego domu.

Więcej
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Follow us on Instagram

Produkt został dodany do porównania produktów!