Kategorie

Bestsellery

Lista produktów producenta: Plumeti Rain

To wyjątkowe ubranka, stworzone w 100% z dziecięcej wyobraźni i z dbałością o komfort w przeżywaniu kolejnych, emocjonujących przygód. Każda kolekcja to osobna historia, osobna bajka, którą mali klienci tworzą razem z marką. Przeżyj z nami swoją przygodę i odkryj świat Plumeti Rain.

Pewnego razu..., a właściwie pewnego, deszczowego popołudnia w Hiszpanii - Pablo i Laura spełnili swoje marzenie.
Był to jeden z tych pochmurnych i nostalgicznych dni, kiedy patrzymy w okno i wyobrażamy sobie... co by było gdyby? Gdyby... wywoływać śmiech na dziecięcych twarzach. Bo jedyne czego chcesz to uśmiech, kubek gorącego kakao i historia ze szczęśliwym zakończeniem. Wtedy jedyne czego chcesz to odrobina bawełny, wełny i kaszmiru. Trochę tiulu, brokatu i ręcznych haftów. Może też śliwki? Śliwki są delikatne, słodkie i ponadczasowe. A ten deszcz za oknem? Deszcz pobudza wyobraźnię i poszerza horyzonty. Tak powstało Plumeti Rain (hiszp. Śliwkowy deszcz), z pięknej historii i wyobraźni.

Inspiracją dla Pablo i Laury są bajki, które zaczynają od słów "Dawno, dawno temu...", krainy gdzie wszystko wydaje się możliwe i nawet najbardziej szalone sny... spełniają się. A oni lubią zaskakiwać. Dlatego co sezon wprowadzają nowe kroje, kombinacje i materiały. Inspiruje ich natura, nostalgia i zabawa. Projekt to dla nich zabawa. Wzory biorą się z wyobraźni, są więc unikalne. W Plumeti Rain dba się o detale, dlatego ubrankach dopracowane są o każdy szczegół... brokatowe guziki, ręcznie tkane hafty i koronki, czy broszki w kształcie chmurki.

Więcej
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Follow us on Instagram

Produkt został dodany do porównania produktów!