Kategorie

Bestsellery

Lista produktów producenta: Alma Llenas

Hiszpańska marka powstała w 2003 roku i od tamtej pory jej misja polega na zachowaniu istoty sztuki mody dziecięcej. To wynik pracy małego zespołu o różnorodnych pomysłach, które połączone razem tworzą piękne i niepowtarzalne kroje oraz wzory.

Marka powstała w 2003 roku i od tamtej pory jej misja polega na zachowaniu istoty sztuki mody dziecięcej. To wynik pracy małego zespołu o różnorodnych pomysłach, które połączone razem tworzą piękne i niepowtarzalne kroje oraz wzory.


 


Alma Llenas skupia się na własnym wzornictwie, w 100% naturalnych włóknach, bawełnie i wełnie merino oraz pięknych, delikatnych kolorach. Ich ubranka są mieszanką tradycji i nowoczesności, inspirowane stylem „retro chic”. Retro elegancja to przede wszystkim trykotowe sukienki i spodenki, ogrodniczki, sweterki i koszule z falbankami, wszystkie w klasycznych kolorach i krojach. Skojarzyć się mogą z modą lat 30 i 40.


 


To definicja unikalnych ubrań, czystej sztuki rzemieślniczej zainspirowanej i przeznaczonej dla dzieci, które zakochają się w nich od pierwszego ściegu.

Więcej
Pokazuje 1 - 18 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 29 elementów

Follow us on Instagram

Produkt został dodany do porównania produktów!