Kategorie

Bestsellery

Lista produktów producenta: Jose Varon

Hiszpańska marka którą cechują profesjonalizm i niebanalne projekty. Już samo spojrzenie na nie, wprowadza nas w bajkowy świat, pełen różnorodnych wzorów i kolorów. Niepowtarzalne suknie i koszule, to definicja hiszpańskiej mody, prosto z Andaluzji.

Ulice Sevilli są pełne rodzin z dziećmi. W oczy rzucają się kobiety i nawet miesięczne dziewczynki, ubrane w suknie obsypane kwiecistym wzorem, uszyte z kilku warstw fikuśnych falban. Koronki, kolory, kwiaty, hafty, wielobarwne falbany i fikuśne rękawy to definicja tego regionu Hiszpanii, a także opis ciuszków, pochodzących od Jose Varon – marki z czterdziestoletnią tradycją.


Markę tę cechują profesjonalizm i niebanalne projekty. Już samo spojrzenie na nie, wprowadza nas w bajkowy świat, pełen różnorodnych wzorów i kolorów. Niepowtarzalne suknie i koszule, to definicja hiszpańskiej mody, prosto z Andaluzji.


Jose Varon to duży i zaangażowany zespół, stworzony z wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Korzystając z najlepszych technologii w dziedzinie tworzenia wzorów, projektowania mody i produkcji, codziennie dbają o to by świat dziecięcej mody stał się lepszy i barwniejszy.


Głównym celem marki jest utrzymanie doskonałej obsługi klienta każdego dnia.

Więcej
Pokazuje 1 - 18 z 324 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 324 elementów

Follow us on Instagram

Produkt został dodany do porównania produktów!