Kategorie

Bestsellery

Lista produktów producenta: Beans Barcelona

Bean’s Barcelona to marka pochodząca z Barcelony, która dba o swoich najmłodszych klientów. Dlatego każde ich ubranko jest wykonane z organicznej bawełny, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Być może dlatego wydają się zwyczajne, ale zdecydowanie mają w sobie to „hiszpańskie coś”, które urzeka nas od pierwszego spojrzenia.

Filozofią tej marki jest wprowadzenie tzw. „easy wear” do dziecięcego świata. Dlatego ze szczególnym przywiązaniem pracują z podstawowymi ubrankami dla dzieci, do 3 roku życia. ‘


 


W ich kolekcjach znajdziecie przede wszystkim rampersy, body, spodenki oraz sweterki. Wszystkie w stonowanych, minimalistycznych kolorach, które pozwalają skupić się na pięknie małych dzieci. Uwielbiane przez tę markę są róże, szarości, biel… po prostu paleta pastelowych kolorów, które zestawione ze sobą tworzę idealną harmonię.


 


Niektórzy mówią, że te ubranka mają w sobie nutę melancholii. Dla nas jednak to bijący z nich spokój i odprężenie, które powinny pojawić się w życiu rodziców i ich nowo narodzonego dziecka. To eleganckie i klasyczne kroje, które bez problemu możemy zestawić ze sobą. Nie będziemy mieli też nigdy problemu z dopasowaniem ich do kolorowych ubranek.


 


Bean’s to marka pochodząca z Barcelony, która dba o swoich najmłodszych klientów. Dlatego każde ich ubranko jest wykonane z organicznej bawełny, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Być może dlatego wydają się zwyczajne, ale zdecydowanie mają w sobie to „hiszpańskie coś”, które urzeka nas od pierwszego spojrzenia.

Więcej
Pokazuje 37 - 54 z 197 elementów
Pokazuje 37 - 54 z 197 elementów

Follow us on Instagram

Produkt został dodany do porównania produktów!