Kategorie

Bestsellery

Lista produktów producenta: Kółko/Krzyżyk

Kółko i krzyżyk istnieją w Polsce od 2014 roku i stworzyły ją dwie kobiety, które oprócz spełniania się jako matki… spełniają się również zawodowo. Produkują ciuszki dla dzieci w wieku od 0 do12 lat oraz dorosłych. To codzienne ubrania, ale powstawaniu ich przyświeca pewna idea… wygoda! Pomimo, że to ubrania casualowe, nie wyglądają zwyczajnie.

Gdy tylko spojrzycie na ten charakterystyczny nadruk na ubraniach, od razu będziecie wiedzieli z jaką marką macie do czynienia. Ich kolekcje charakteryzują się monochromatyczny printem w kółko i krzyżyk, który jest obecny na każdym ciuszku wyprodukowanym przez markę.  W procesie tworzenia kolekcji współpracują z ekspertami i rzemieślnikami w każdej dziedzinie. Za ilustracjami od początku istnienia OX stoi niezwykle utalentowana ilustratorka Helena Hauswirt "GRAVIKA".


Kółko i krzyżyk istnieją od 2014 roku i stworzyły ją dwie kobiety, które oprócz spełniania się jako matki… spełniają się również zawodowo. Produkują ciuszki dla dzieci w wieku od 0 do12 lat oraz dorosłych. To codzienne ubrania, ale powstawaniu ich przyświeca pewna idea… wygoda! Pomimo, że to ubrania casualowe, nie wyglądają zwyczajnie. Oprócz ich sztandarowej, monochromatycznej kolekcji mamy szansę podróżować w kosmos wśród bluz, sukienek i spodni, a także odwiedzić Japonię, pełną wielobarwnych wzorów. Znajdziemy tu wzory kwiatowe i tradycyjne japońskie motywy zwierzęce jak sum, czapla, czy tygrys, które w kulturze japońskiej symbolizują długie i szczęśliwe życie.


Ich ubrania to powód dla którego wstajemy rano i cieszymy się życiem. Przyświeca im komfort, przez co kroje są niesamowicie wygodne, a tkaniny – miękkie i przyjemne. Dodatkowo dzianiny, z których tworzą ubranka, produkowane są w Polsce. Wszystkie posiadają dzianiny posiadają atesty  GOTS (Global Organic Textile Standard) oraz Oeko Tex Standard 100. Odzież OX produkowana jest w całości w Polsce - śmiało możemy powiedzieć, że są marką FAIR TRADE. Wszystkie ubrania wykonane są z najwyższą starannością, w trosce o najdrobniejsze szczegóły.

Więcej
Pokazuje 1 - 18 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 49 elementów

Follow us on Instagram

Produkt został dodany do porównania produktów!