Kategorie

Bestsellery

Lista produktów producenta: aQademia

Polska marka aQademia to definicja miłości do dzieci. Stworzona przez szczęśliwych rodziców, którzy wiedzą, że każda chwila z dzieckiem powinna być wyjątkowa i piękna. Wartość tego ładnego, codziennego obrazka warto podkreślać odpowiednim strojem. Twórcom zależy na tym, by dzieci stawiały swoje pierwsze kroki w świecie mody i stylu. Od małego chcą uczyć swoich klientów, elegancji. To ukłon w stronę tradycji w nowoczesnym wydaniu.

Ta marka to definicja miłości do dzieci. Stworzona przez szczęśliwych rodziców, którzy wiedzą, że każda chwila z dzieckiem powinna być wyjątkowa i piękna. Wartość tego ładnego, codziennego obrazka warto podkreślać odpowiednim strojem. Twórcom zależy na tym, by dzieci stawiały swoje pierwsze kroki w świecie mody i stylu. Od małego chcą uczyć swoich klientów, elegancji. To ukłon w stronę tradycji w nowoczesnym wydaniu.


Aqademia to codzienna elegancja. Ich ubrania są tworzone z miłości do prostoty, szlachetnych krojów i subtelnych kolorów, a przede wszystkim… do dzieci. Za cel obrali sobie celebrowanie wraz z dziećmi i rodzicami, codziennych momentów ich życia, a także umilanie chwil ważnych i doniosłych. To eleganckie ubranka, w których dzieci wreszcie mogą poczuć się wygodnie.


To limitowane kolekcje, tworzone w niewielkich seriach, z dużą dokładności i pasją. Ich ubrania szyte są w Polsce, z wysokiej jakości tkanin.Niektóre modele dostępne są tylko w kilku egzemplarzach, co gwarantuje niepowtarzalność i czyni je wyjątkowymi. Zupełnie jak rodzinne chwile z dzieckiem.

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Follow us on Instagram

Produkt został dodany do porównania produktów!