Kategorie

Bestsellery

Lista produktów producenta: Melico

Melico tworzy nowoczesną, wygodną i przede wszystkim jakościową odzież w sercu Hiszpanii. Ich kolekcje tworzone są z naturalnych włókien m.in. 100% organicznej bawełny, dzięki czemu zapewniają trwałość, miękkość, komfort i jakość.

Kiedy Nuria spotkał Noelię oboje byli zmęczeni rutyną pracy i oczekiwali od życia większych wyzwań. Od momentu spotkania w ich oczach nie przestawały pojawiać się iluzje marki odzieżowej dla dzieci.


Nuria był projektantem specjalizującym się w malowaniu dla dzieci, obsesyjnie podążał za modą. Noelia zaś była zahipnotyzowana dziecięcym światem.


Z ich pracy, wysiłku i wielkiej dawki miłości oraz humoru, w 2013 roku zrodziło się Melico – marka odzieżowa dla dzieci w przekroju wiekowym od 3 do 24 miesięcy. Założona z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu niemowlętom, przy jednoczesnym wzbogacaniu ubranek o najnowsze trendy. Ubrania, które tworzą to perfekcyjne równanie złożone z jakości i doskonałego designu, które pozwalają dzieciom na komfortową zabawę i odkrywanie świata.


Założyciele osobiście kontrolują cały proces produkcji: wybór wzorów, tkanin i finalny wyrób. Melico tworzy nowoczesną, wygodną i przede wszystkim jakościową odzież. Ich kolekcje tworzone są z naturalnych włókien m.in. 100% organicznej bawełny, dzięki czemu zapewniają trwałość, miękkość, komfort i jakość.


Ich motto to: Daj mi co najlepsze mamo.

Więcej
Pokazuje 1 - 18 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 36 elementów

Follow us on Instagram

Produkt został dodany do porównania produktów!