Kategorie

Bestsellery

Lista produktów producenta: Piñata Pum

Wyobraźcie sobie moment pęknięcia piniaty. Moment przepełniony kolorowym konfetti, słodyczami, dziecięcym śmiechem i nieposkromioną radością. Takie właśnie są ciuszki od Piñata PUM, jednej w swoim rodzaju, hiszpańskiej marki odzieżowej.

Wyobraź sobie świat zbudowany z wyobraźni Twojego dziecka. W którym właśnie ono odgrywa rolę głównego bohatera i przeżywa różne przygody… w dżungli, pod wodą, w kosmosie, w piekarni… To właśnie ten świat zobaczysz na ubraniach marki Piñata PUM, dla której dziecko wciąż jest głównym bohaterem i to dla niego tworzą niezwykłe projekty, tworzone na bazie jego dziecięcej fantazji. Spotkamy tu astronautów w kosmosie, gwieździste niebo, wodne stworzenia i nurków zwiedzających podwodny świat. To właśnie charakterystyka ubrań tej marki. Każda kolekcja ma swój motyw przewodni, dyktowany przez kolejne, zdobyte przez dziecko miejsca.


 


Marka niewielka, stworzona w Barcelonie, która jako priorytet wybrała sobie komfort naszej pociechy. Dlatego ich ubranka tworzone są z najlepszych materiałów, a ich kroje są przemyślane. Nie jest to masowa produkcja, a jej właściciele sprawują pieczę nad całym procesem powstawania: od projektu, aż po finalnie ubranie, które dziecko zakłada na siebie.


 


Pod szyldem Piñata PUM znajdziecie ciuszki dla dzieci między 6 miesiącem, a 7 rokiem życia. Kolekcje aktualizowane są co sezon, dzięki czemu ubrania pozostają świeże oraz przysposabiają aktualne trendy i kroje. Tworzone są z myślą o tym, że dziecko, które je nosi: rusza się, przeżywa przygody, dużo się bawi, czasem przyśnie ze zmęczenia na kanapie, a ubrania które w tym momencie nosi mają sprawić mu radość i dbać o jego wygodę.


Więcej
Pokazuje 1 - 18 z 86 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 86 elementów

Follow us on Instagram

Produkt został dodany do porównania produktów!