Kategorie

Bestsellery

Układanka Zwierzątka

Układanka Zwierzątka

Czym byłby Dzień Dziecka bez prezentów, które pobudzą dziecięcą wyobraźnię i zachęcą maluchy do kreatywnego spędzania wolnego czasu? Zobaczcie naszą kolejną propozycję prezentową #janodnadziendziecka!

Wspólnie z marką Janod i blogerką Karoliną, mamą Marcelinki mamy dla Was kolejną kreatywną propozycję prezentową #janodnadziendziecka. Magnetyczna układanka francuskiej marki Janod to zabawka rozwijająca dziecięcą kreatywność i wyobraźnię. Kształty, kolory i mnóstwo elementów, które układać można według własnych pomysłów to długa zabawa, przy której pojęcie nudy przestaje istnieć. Przeczytajcie dlaczego!

Magnetyczna układanka francuskiej firmy Janod zachwyciła Marcelinkę od pierwszego wejrzenia. Te sympatyczne zwierzaki zrobiły na niej tak duże wrażenie, że od razu chciała je mieć w domu. Piękny design i nasycone kolory sprawiają, że obok tej zabawki ani dziecko, ani rodzic nie przejdzie obojętnie. Warto podkreślić, że elementy są dość duże i drewniane dlatego będą bezpieczne nawet dla maluchów. – opowiada nam Karolina

Skomentuj

*
**niepublikowany
*Link do strony http://
*

Follow us on Instagram

Produkt został dodany do porównania produktów!